лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

EV SSL сертифікат у вигляді замочка SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає домен
3. Каже хто власник сайту
4. Підвищує статус сайту в пошукових системах

EV SSL сертифікати

95 грн./доба 34 600 грн./рік ID 320 DigiCert-VIP Secure Site EV Secure Site EV
ID сертифікату: 320
Код сертифікату: D-VIP-EV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: EV FQDN
Виробник: DigiCert-VIP
Наша ціна:
1 рік: 34 600 грн.
* Ціна виробника: $995
44 грн./доба 15 920 грн./рік ID 420 DigiCert Basic SSL EV Basic SSL EV
ID сертифікату: 420
Код сертифікату: D-EV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: EV FQDN
Виробник: DigiCert
Наша ціна:
1 рік: 15 920 грн.
27 грн./доба 9 800 грн./рік ID 220 Thawte SSL Web Server EV SSL Web Server EV
ID сертифікату: 220
Код сертифікату: T-EV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: EV FQDN
Виробник: Thawte
Наша ціна:
1 рік: 9 800 грн.
* Ціна виробника: $344
25 грн./доба 8 800 грн./рік ID 120 GeoTrust True Business ID EV True Business ID EV
ID сертифікату: 120
Код сертифікату: G-EV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: EV FQDN
Виробник: GeoTrust
Наша ціна:
1 рік: 8 800 грн.
* Ціна виробника: $344

Ми живемо в епоху, коли інтернет став невід'ємною частиною нашого повсякденного життя. На жаль, це означає, що ми все добре обізнані про ризики, пов'язані з використанням Інтернету. В даний час люди проявляють підвищену пильність щодо своєї конфіденційності та захисту конфіденційної інформації. Це важлива деталь, яку повинен пам'ятати будь-який власник бізнесу. Коли ви працюєте в Інтернеті, перш ніж ви зможете просунутися в будь-якому напрямку, вам потрібно встановити довіру. Незалежно від того, якою може бути ваша конверсія - від простого натискання на посилання до покупки нового телевізора - ваш клієнт повинен довіряти вам, перш ніж щось робити.

Ніщо в Інтернеті не справляє кращого першого враження надійності та довіри, ніж сертифікати з розширеною перевіркою EV SSL.

Сертифіката EV є дуже надійним, що забезпечує найбільш високий рівень безпеки, вказуючи організацію, що управляє доменним ім'ям. SSL з розширеною перевіркою організації (компанії) встановлює факт права власності організації на її домен, юридичний статус і детальну інформацію про неї. При цьому в адресному рядку сертифікованого сайту буде назва компанії, оповіщаючи всіх відвідувачів про те, що вони працюють з надійною організацією на захищеному каналі.

Київ є столицею і найбільшим містом України, розташованим у північній центральній частині країни на Дніпрі. Назва Київ походить від імені Кия, одного з чотирьох легендарних засновників міста. За давньою легендою Київ був заснований трьома братами Києм, Щеком, Хоривом і їхньою сестрою Либідь. Вони були здивовані красою Дніпровських пагорбів, зупинилися, щоб оселитися тут і назвали місто на честь старшого брата-Києва. Детальнішу легенду про заснування Києва можна знайти на інтернет ресурсах, але слід користуватися тільки тими, які приділяють велику увагу захищеному з'єднанню за допомогою SSL-сертифікатів. Браузери позначають сайти з SSL сертифікатами як надійні, тому що саме вони захищають конфіденційну інформацію та особисті дані відвідувачів.