Київ Перевірка HTTPS на сайті і правильність установки SSL сертифікату у Києві Киев Украина
лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Діагностика HTTPS з'єднання

Просто встановити SSL-сертифікат недостатньо, Ви повинні переконатися, що ваш сервер також правильно налаштований. В іншому випадку ваші клієнти можуть як і раніше бачити повідомлення про помилки на вашому сайті.

Перевірка HTTPS з'єднання з сайтом


Умова надання сервісу перевірки HTTPS з СЛАВА УКРАЇНІ !

*Натискаючи кнопку "Показати" Ви даєте згоду на обробку даних, що використовуються в даному сервісі.Сертифікати SSL з перевіркою домену забезпечують базове шифрування без надмірностей з мінімальною аутентифікацією Сертифікати DV SSL легко отримати - просто доведіть, що ви є власником зареєстрованого домену.

Сертифікати SSL з підтвердженням організації використовують стандартне шифрування, а також надають відвідувачам сайту перевірену інформацію про ваш бізнес. Щоб отримати сертифікат OV SSL, компанія повинна пройти ділову перевірку, і підтвердити, що є юридично зареєстрованою особою.

Сертифікати SSL з розширеною перевіркою крім забезпечення стандартного шифрування, EV SSL забезпечує максимальний рівень аутентифікації. EV SSL-сертифікати розблокують зелений адресний рядок, який показує назву і розташування вашої компанії зеленим кольором.


Лінки <<< Львов Посилання на магазин з продажу SSL сертифікатів в інших містах України Днепр >>>

Copyright © 1997-2024 adgrafics Российские оккупанты у нас не обслуживаются!