лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

Бренд Сертифікатів безпеки DigiCert SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає
3. Повідомляє з ким ви спілкуєтеся
4. Впливає на позицію сайту в пошуку Google

Центри по випуску SSL сертифікатів

Проблеми безпеки існували ще до появи Інтернету. У поштових розсилках використовувалися конверти і поштові марки, щоб не допустити їх розкриття, але хтось все ж міг відкрити вашу пошту і підробити ваш лист - це атака «людина посередині» або фішингу. Індикатор «Безпечний» означає, що браузер підключився до сервера, який представив дійсний сертифікат для доменного імені, до якого ми підключалися, сертифікат ССЛ був виданий центром сертифікації, якому довіряє браузер, і було встановлено зашифроване з'єднання - ось і все.

Центр сертифікації DigiCert

З моменту заснування компанії майже п'ятнадцять років, DigiCert керувалися ідеєю знайти кращий шлях. Кращий спосіб забезпечити аутентифікацію в інтернеті, кращий спосіб адаптувати рішення до потреб клієнтів. Тепер добавивcя досвід і таланти DigiCert до спадщини інновацій, щоб знайти кращий спосіб просунути вперед галузь і зміцнити довіру до ідентичності і цифровим взаємодіям. DigiCert є одним з небагатьох центрів сертифікації, який повністю присвячує себе розвитку технології SSL. Продукти DigiCert Certificate інтегруються з SafeNet Authentication Client, щоб надати користувачам засоби високонадійної аутентифікації для захисту цифрових сертифікатів.

Центр сертифікації DigiCert

Від фізичних осіб до провідних світових підприємств DigiCert захищає цифрову безпеку та критичні дані. Корпорація DigiCert (NASDAQ: SYMC), провідна компанія з кібербезпеки у світі, дозволяє організаціям, урядам і людям забезпечувати свої найважливіші дані, де б вона не проживала. Сертифікати DigiCert SSL, видані компанією DigiCert CA, постачають лише сертифікати SSL для організації та розширеної перевірки EV. Назва DigiCert є синонімом довіри і довіри як світового лідера в сертифікатах EV для найбільших підприємств, державних установ і фінансових організацій. Сертифікати DigiCert SAN дозволяють додавати 250 елементів SAN, що полегшує захист всіх ваших веб-сайтів і систем.

Центр сертифікації Thawte

Thawte пропонує SSL-сертифікати, починаючи від найпростіших до extended. Функції, що поставляються з сертифікатами, відрізняються від одного сертифіката до іншого. Однак деякі функції залишаються незмінними незалежно від того, який це сертифікат. Всі сертифікати Thawte SSL підтримують веб-безпеку з використанням технології 256-бітного шифрування і ця технологія залишається незмінною незалежно від типу сертифіката. Ви також отримуєте необмежені серверні ліцензії та необмежений перевипуск з SSL-сертифікатами Thawte.

Центр сертифікації GeoTrust

GeoTrust - постачальник цифрових сертифікатів. VeriSign приобрела GeoTrust 5 сентября 2006 года за 125 миллионов долларов. Бренд GeoTrust був куплений компанією DigiCert від Verisign у 2010 році, але погодився продати сертифікаційний бізнес, у тому числі GeoTrust, у серпні 2017 року в приватній інвестиційній компанії Thoma Bravo LLC. GeoTrust в 2001 году приобрела бизнес по обеспечению безопасности Equifax. Бизнес Equifax стал основой его быстрого роста.

Київ - науковий центр. Тут знаходяться Академія наук України та багато науково-дослідних інститутів. Культурне життя Києва багате і різноманітне. У Києві багато театрів, музеїв, виставок. Національне мистецтво України (картини, скульптури та малюнки) показано в Музеї українського мистецтва. Крім культурних і освітніх установ тут широко розвинена сфера інтернет технологій. Зростання ІТ-технологій спричинило за собою інвестиції і розвиток інформаційних технологій - програмне забезпечення та підпис коду розробника, створення веб-додатків, сайтів та інтернет-магазинів. У місті працює безліч айті- компаній. Дуже важливим аспектом для сфери комп'ютерної інженерії є приділення великої уваги захищеному з'єднанню, що забезпечують сертифікати SSL.