лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

DV SSL сертифікат у вигляді замочки SSL сертифікат:
1. Шифрує
2. Захищає домен

DV SSL сертифікати

9 грн./доба 3 000 грн./рік ID 101 GeoTrust Geotrust DV Geotrust DV
ID сертифікату: 101
Код сертифікату: G-DV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV FQDN
Виробник: GeoTrust
Наша ціна:
1 рік: 3 000 грн.
* Ціна виробника: $149
5 грн./доба 1 480 грн./рік ID 201 Thawte SSL123 DV SSL123 DV
ID сертифікату: 201
Код сертифікату: T-DV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV FQDN
Виробник: Thawte
Наша ціна:
1 рік: 1 480 грн.
* Ціна виробника: $149
2 грн./доба 600 грн./рік ID 100 Rapid RapidSSL DV RapidSSL DV
ID сертифікату: 100
Код сертифікату: R-DV
Тип сертифікату: SSL
Рівень: DV FQDN
Виробник: Rapid
Наша ціна:
1 рік: 600 грн.
* Ціна виробника: $59

Всякий раз, коли ви відвідуєте будь-який торговий сайт, URL якого не починається з https - це небезпечний сайт. Є вірогідність, що ви можете потрапити в пастку спаму. Тому намагайтеся не використовувати будь-який такий сайт, який не має безпечного з'єднання. Крім того, шахраї можуть скористатися допомогою безкоштовного програмного забезпечення для полегшення шифрування між вашим комп'ютером і сайтом - безкоштовними SSL сертифікатами найпростішого рівня верифікації. Ви також можете перевірити наявність замка або друку сайту, що надаються офіційними центрами сертифікації для забезпечення безпечного і надійного з'єднання між вами і веб-сайтом.

RapidSSL - це галузевий стандарт 128/256-бітного однокореневого SSL-сертифіката. RapidSSL має розпізнавання браузера близько 99%. RapidSSL - це ідеальне рішення для веб-сайтів початкового рівня за дуже низькою ціною. RapidSSL Wildcard Certificates дозволяє вам захистити необмежену кількість піддоменів на одному доменному імені одним сертифікатом. RapidSSL Wildcard є недорогий і простий в управлінні.

Київ є одним з найстаріших міст Східної Європи, він був заснований наприкінці 9 століття. Однією з характерних особливостей Києва є те, що влітку можна ходити від одного кінця до іншого, не виходячи з тіні через велику кількість дерев. У місті є пам'ятник, який називається «Монумент Батьківщина-мати». Меч у руці цієї статуї важить 9 тонн. У 2005 році в Києві відбувся 50-й щорічний конкурс пісні "Євробачення", а в 2017 році - 62-й щорічний конкурс пісні "Євробачення". Цю та іншу цікаву та необхідну інформацію про Київ можна отримати із сертифікованих сайтів, що використовують для безпечного з'єднання DV SSL сертифікати. Це дозволить відвідувачам користуватись законними сайтами, що керують юридично зареєстрованим бізнесом, а не, скажімо, підробленими веб-сайтами, створеними для крадіжки особистої інформації.